TK TiM Ribnica
TK TiM Ribnica
Ob železnici 1, prikaži zemljevid
031-482-948
/
Cenik je informativen (točne cene preverite na športnem centru)
Arrow left small Sobota (13. jan)
Nedelja (14. jan)
Pon (15. jan)
Torek (16. jan)
Sre (17. Jan) Arrow right small Calendar
8h
9h
10h
11h
12h
13h
14h
15h
16h
17h
18h
19h
20h
21h
22h
Tenis
Igrišče 1
  • 8:00-9:00 Igrišče 1
  • 9:00-10:00 Igrišče 1
  • 10:00-11:00 Igrišče 1
  • 11:00-12:00 Igrišče 1
  • 12:00-13:00 Igrišče 1
  • 13:00-14:00 Igrišče 1
  • 14:00-15:00 Igrišče 1
  • Mihelič
    2 liga Lovšin T
    2 liga Tegel
  • 19:00-20:00 Igrišče 1
  • 20:00-21:00 Igrišče 1
  • 21:00-22:00 Igrišče 1
  • 22:00-23:00 Igrišče 1
  • Tenis
    Igrišče 2
  • Miše
    Miše
  • Tenis
    Igrišče 1
  • 8:00-9:00 Igrišče 1
  • 9:00-10:00 Igrišče 1
  • TK Kočevje
  • 11:00-12:00 Igrišče 1
  • 13:00-14:00 Igrišče 1
  • 14:00-15:00 Igrišče 1
  • Vučko
    Liga dvojic
    Liga dvojic
    4 liga Matjašič
    4 liga Petrič
    Oražem
  • 21:00-22:00 Igrišče 1
  • 22:00-23:00 Igrišče 1
  • Tenis
    Igrišče 2
  • Liga dvojic
    Liga dvojic
    3 liga Oražem
    3 liga Majcen
    Matjašič
  • Tenis
    Igrišče 1
  • 8:00-9:00 Igrišče 1
  • 9:00-10:00 Igrišče 1
  • 10:00-11:00 Igrišče 1
  • 11:00-12:00 Igrišče 1
  • 12:00-13:00 Igrišče 1
  • 13:00-14:00 Igrišče 1
  • 14:00-15:00 Igrišče 1
  • 15:00-16:00 Igrišče 1
  • 16:00-17:00 Igrišče 1
  • Tk kočevje
    Vlašič
    Melamin
    Melamin
  • 21:00-22:00 Igrišče 1
  • 22:00-23:00 Igrišče 1
  • Tenis
    Igrišče 2
  • Bartol
    Miše
    Kljun
    3 liga Benedik
    3 liga Vrh
  • Tenis
    Igrišče 1
  • 8:00-9:00 Igrišče 1
  • 9:00-10:00 Igrišče 1
  • 10:00-11:00 Igrišče 1
  • 11:00-12:00 Igrišče 1
  • 12:00-13:00 Igrišče 1
  • 13:00-14:00 Igrišče 1
  • 14:00-15:00 Igrišče 1
  • 15:00-16:00 Igrišče 1
  • 16:00-17:00 Igrišče 1
  • 17:00-18:00 Igrišče 1
  • Rus
    2 liga Lovšin F
    2 liga Furlani
  • 22:00-23:00 Igrišče 1
  • Tenis
    Igrišče 2
  • Andoljsek
    Andoljsek
    1 liga Dobrič
    1 liga Fajdiga
  • Tenis
    Igrišče 1
  • 8:00-9:00 Igrišče 1
  • 9:00-10:00 Igrišče 1
  • 10:00-11:00 Igrišče 1
  • 11:00-12:00 Igrišče 1
  • 12:00-13:00 Igrišče 1
  • 13:00-14:00 Igrišče 1
  • 14:00-15:00 Igrišče 1
  • 15:00-16:00 Igrišče 1
  • Tk kočevje
    Melamin
    Melamin
    3 liga Mihelič
    3 liga Kuplenk
    Vrh
  • 22:00-23:00 Igrišče 1
  • Tenis
    Igrišče 2
  • Tk kočevje
    Merhar
    Obnova
    Kovinar
    3 liga Jurkovič
    3 liga Zver
  • Sobota (13 Januar)